Handleiding Uitvoeringsprocedures (HUP) geüpdatet
Op 1 oktober is een nieuwe versie van de HUP in werking getreden. In de nieuwe versie zijn vijf wijzigingen opgenomen.
De volgende wijzigingen zijn doorgevoerd:
- Het verwerken LO wijziging 2025.Q3 (W210). Zie Koppeling BAG-GBA-BRP.
- Nieuwe teksten toegevoegd voor Ten onrechte opgenomen categorieën en Ten onrechte opgenomen actualiseringen. Zie Correcties categorie 01, Correcties categorie 02 en 03, Correcties categorie 05, Correcties categorie 09 en Correcties categorie 11.
- Omschrijving 'Verzoek deelname Europese verkiezingen' vervalt. Zie Brondocumentomschrijvingen.
- Er is een voorbeeld toegevoegd onder Adoptie in Nederland, voor een adoptie door de vrouwelijke partner van de moeder, waarbij het verzoek voor de geboorte van het kind is gedaan. Zie Adoptie in Nederland.
- Uitbreiding van tekst over het verwijderen van reisdocumentgegevens in verband met ontwikkelingen in het reisdocumentstelsel. Zie Verwijdering van reisdocumentgegevens.
Bij vragen of opmerkingen over de HUP kun je contact opnemen met de Frontoffice van RvIG via info@rvig.nl.
Delen
Taal pagina
Nederlands