Moeten gemeenten een administratie van gevonden documenten bijhouden?

Nee, u bent volgens de wet- en regelgeving niet verplicht een administratie van gevonden documenten bij te houden.

U moet het document direct vernietigen op de voorgeschreven manier (PUN artikel 67 lid 1 onder e).

Meer informatie over dit onderwerp staat in het nieuwsbericht van 4 november 2016.